Liderlik Ekibi

Circulogene moleküler teşhis ve tedavide liderdir. Circulogene tescilli, hücre içermeyen DNA geri kazanım ve zenginleştirme teknolojisini uygulayarak, tümör takibi için kan damlacıklarını kullanan ilk ve tek firmadır. Aynı zamanda, tam genomik yük analizini sağlayan ilk yeni nesil dizileme yöntemidir. Circulogene teşhis sektörünün liderleri ve bilim adamları tarafından kurulmuştur ve işletilmektedir.

Mike Mullen, Başkan ve CEO

Mike Mullen yönetim ve mali liderlik pozisyonlarında 25 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. En son görevi Atherotech Diagnostics Başkanlığı ve CEO’luğu olmuştur. Mike Atherotech’ten önce, Ernst&Young dahil olmak üzere birçok firmada çeşitli mali görevlerde bulunmuştur. Mike, hem tıbbi teknoloji hem de muhasebe diplomalarına sahiptir ve 2014 yılında Ernst & Young Girişimci ödülünün Güneydoğu bölgesindeki kazananı olmuştur.

Dr. Chen-Hsiung Yeh, Baş Bilimsel Sorumlu

Dr. Chen-Hsiung Yeh, biyoteknoloji, farmasötik ve teşhis sektörlerinde ilaç keşfi ve moleküler teşhis alanlarında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Pfizer, Response Genetics, Quest Diagnostics ve en son olarak Atherotech Diagnostics’te liderlik görevleri üstlenmiştir. Chen likit biyopsi alanında bir öncüdür ve Circulogene’in çekirdek teknolojisinin mucididir.

Scott Rezek, Baş İşletme Sorumlusu

Scott Rezek küresel proje ekipleri, ulusal satış ekipleri, pazarlama ve teknoloji ekipleri ve hizmet kuruluşlarını yönetmiştir. En son pozisyonu Atherotech Diagnostics Baş Ticari Sorumlusu olmuştur. Scott bunun öncesinde, Invitrogen‘de Pazarlama/Küresel E-Ticaret Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Pazarlama alanında yüksek lisans ve lisans derecelerine sahiptir.

Dr. Kathryn Clary, Laboratuvar Direktörü

Dr. Kathryn Clary 7 yıldır patoloji alanında çalışmaktadır ve Sitopatoloji yan dalı dahil olmak üzere Anatomik ve Klinik Patoloji konusunda Amerikan Patoloji Derneği’nin onayına sahiptir. Tıp diplomasını Alabama Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden almıştır ve Alabama Üniversitesi Birmingham Hastanesi’nde uzmanlık ve asistanlık eğitimini tamamlamıştır. Dr. Clary Amerikan Klinik Patoloji Derneği ve Amerikan Patologlar Koleji’nin bir üyesidir.

James Straza, Baş Ticari Sorumlu

James Straza sağlık sektöründe 15 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Siemens, Fisher Scientific, diaDexus’ta büyüyen satış liderliği pozisyonlarında görev almış ve son olarak Atherotech’te Satış Operasyonları Genel Müdür Yardımcılığı’nda bulunmuştur. James Illinois Üniversitesi’nde biyoloji alanında fen bilimleri lisans derecesine sahiptir.

Dr. James Posey, Baş Tıp Danışmanı

Dr James Posey, Alabama Üniversitesi Birmingham’da Tıp Doçentliği ve UAB Kapsamlı Kanser Merkezi pozisyonlarındadır, burada ayrıca GI Çalışma Grubu Başkanlığı ve UAB Hastanesi’nde Hematoloji/Onkoloji Bölümü için Baş GI Danışmanı görevlerini yürütmektedir. Dr. Posey Howard Üniversitesi Tıp Koleji mezunudur ve uzmanlık eğitimini Georgetown Üniversitesi Tıp Merkezi’nde tamamlamıştır.